O NAS

Grande Grill to wyjątkowe miejsce dedykowane wszystkim miłośnikom dobrej zabawy i amerykańskiej kuchni w najlepszym wydaniu. Nasza historia sięga 1999 roku, kiedy to w samym centrum Krakowa otworzyliśmy jeden z pierwszych domów stekowych w Polsce, stając się jednym z ulubionym lokali mieszkańców i turystów!

PRAWDZIWA SZTUKA GRILLOWANIA

w Grande Grillu najważniejsze jest mięso – najlepsze gatunkowo i perfekcyjnie przyrządzone. Steki, które dla Państwa grillujemy pochodzą wyłącznie z młodej wołowiny, dlatego słyną z wyśmienitego smaku i aromatycznego zapachu. Wszystkie rodzaje mięsa przechodzą długi proces weryfikacji zgodnie z misją restauracji, którą jest dbałość o najwyższą jakość i niepowtarzalny smak.

restauracja specjalizuje się w potrawach, których głównym składnikiem jest wołowina, wieprzowina, drób oraz owoce morza. Nasze menu obejmuje także szeroką gamę drinków i win, perfekcyjnie uzupełniających smak wybranych potraw. Dla miłośników złotego napoju, mamy do wyboru 14 rodzajów piwa z różnych stron świata.

ZABAWA W AMERYKAŃSKIM STYLU!

W Grande Grillu każdy znajdzie coś dla siebie – entuzjaści piłki nożnej zrelaksują się przy meczu, soczystym burgerze i piwie, zaś miłośnicy bluesowo-rockowych klimatów rozerwą się przy pysznych stekach, drinkach i dźwiękach dobrej muzyki. Nieważne czy trwa zima czy lato – w Grande Grillu sezon grillowy trwa cały rok!